První část našeho dámského výletu do Brna jsem vám už představila, teď je na čase další část, a to centrum Brna, kde jsme strávili jedno dopoledne, skvělé posezení v kavárně a skvělý oběd v jednom bistru, o kterém se ještě zmíním. 

Kamarádka Káťa zařídila luxusní ubytování přímo v centru města na Zelném trhu v hotelu Grandezza Luxury Palace. Jaká paráda! Sice jsme tam moc nepobyly, ale i tak jsme si tam užily super večer a hlavně snídani, miluju hotelové snídaně!

A takovýhle jsme měly výhled z okna přímo na Zelný trh.

Po snídani jsme šly za památkami a udělaly si příjemnou procházku městem. Od Zelného trhu jsme šly na Náměstí Svobody, Jakubské náměstí, Husovou ulicí do Denisových sadů a kolem Petrova zpátky na Zelný trh. Kousek od něj je v budově Staré radnice informační centrum a také vyhlídkový ochoz, kam jsme se šly podívat a užít si zase město z ptačího pohledu. A tady jsou fotky z centra města:

Dopoledne jsme se ještě zašly občerstvit do super bistra Skog Urban Hub. Daly jsme si domácí limonádu a byla výborná! Tohle je tak krásné bistro, tam by se psaly články úplně samy, co? 🙂

Kolem oběda jsme přeparkovaly auto blíž ke Špilberku a šly se podívat nahoru na hrad. Obešly jsme hradby a bylo nám takový vedro, že jsme radši sešly zase dolů a šly do chládku dovnitř na oběd.

Našla jsem další super bistro, a to Bistro Franz. A bylo to tam super, zase domácí limonády a výborné jídlo. Mňam! 🙂

Po obědě jsme přejely k Brněnské přehradě, kde jsme měly další program, ale o tom v příštím článku, ať to tu není moc dlouhé!

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.