IMG_5276_postcard

Kdo mě zná, tak ví, že mám ráda různé bločky, sešítky a tak. Už před Vánocemi jsem na stránkách Bonami.cz slintala nad cestovatelským deníkem, ale pod stromečkem jsem ho nenašla. Když zásoby po novém roce zase obnovili, tak jsem se opět rozhodovala, jestli deník koupit nebo ne, protože byl dost drahý. Ale nedalo mi to. A tak už je doma a můžu se vám s ním pochlubit.

Původně jsem sem chtěla dát odkaz pro ty, co by si ho chtěli také koupit, ale už nejsou k prodeji. Ale jestli sledujete stránky Bonami.cz, tak by se tam třeba někdy zase mohl objevit.

Deník obsahuje dva bloky linkované, jsou připnuté gumičkou, takže až je popíšu, můžu si je vyměnit za jiné. Pak jsou tam dva sety plastových obálek, na různé lístky, letenky, mince a taky zavírací desky.

Více fotek:
IMG_5282_postcard IMG_5277_postcard

This article has 2 comments

    • pajushca@gmail.com Reply

      Děkuji, dokonce na Bonami jsem ještě našla druhý tip, který je trochu jiný. Jen u toho, co mám já, tak ta plastová okýnka téměř nevyužiju, jsou malá spíše na mince a nějaké lístky a vstupenky se mi tam vejdou minimálně. Ale vše se dá vyndat, nebo přidat něco jiného. 🙂

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.