Na konci června jsme si s kamarádkou udělaly výlet do Brna. Obě dvě jsme totiž slavily významné narozeniny a tak jsme si navzájem nadělily tento výlet. Našla jsem super místo na wellness u Brněnské přehrady a tak jsem tam kamarádku prostě musela vzít. Toto místo se jmenuje Wellness Infinit Maximus, kde se nachází hotel a wellness část.

IMG_4884-2

Infinit resort je rozdělen na dvě části – na bazénovou část a saunovou část. My jsme měly vstup do obou částí. V každé části se nachází bar s nealko i alko nápoji, zdravým občerstvením a možností k posezení. V bazénové části si dokonce pití můžete vzít přímo do bazénu, mají tam totiž po okrajích držáky na sklenice, takže to byla naprostá paráda!

IMG_4894-12

Při vstupu do areálu dostanete ručník a prostěradlo, do samotných saun se chodí bez plavek, kdo se stydí, může se zabalit právě do prostěradla. Dále dostanete čipové hodinky, na které se vám načítají věci, které si během pobytu v areálu nakoupíte. Platí se při odchodu na recepci.

Nám se nejvíce líbilo v saunovém světě, ale vyzkoušely jsme pouze jednu saunu. Venku totiž bylo asi 30 stupňů, takže do sauny se nám moc nechtělo. Zkusily jsme tedy nějakou bylinkovou a bylo to fajn. V areálu bylo celkově poměrně málo lidí, takže sauny byly skoro prázdné. Dokonce se tam v určité hodiny konají saunové rituály.

IMG_4891-9

IMG_4890-8

IMG_4888-6

V centru všech venkovních saun je nádherné tyrkysové jezírko, kam se chodí návštěvníci ochlazovat. Všechny sauny a místnosti jsou ze dřeva a v kontrastu s jezírkem a zelení okolo to vypadá naprosto luxusně! Různě mezi keři jsou také rozmístěna lehátka, kam si můžete lehnout a odpočívat.

IMG_4883-1

IMG_4887-5

IMG_4886-4

IMG_4885-3

IMG_4896-14

IMG_4897-15

IMG_4895-13

Ve vnitřní části saunového světa jsou většinou parní sauny, Kneippův chodník a různé zážitkové sprchy atd.

V bazénovém světě jsme se zdržely hlavně ve venkovním bazénu, dá se proplavat i do vnitřní části. Tam jsem zahlédla ještě whirpool a odpočívárnu. Venku pod střechou je ještě whirpool se slanou vodou, ale tam bylo pořád plno. Před bazénem je větší louka, kde se dá ležet na lehátkách a odpočívat.

My jsme byly z pobytu v tomto wellnessu naprosto unešené! A rozhodně se sem ještě podíváme, pro změnu zase někdy v zimě, až bude venku chladněji a bude tak lepší kontrast teplých saun a zimního vzduchu.

Pokud máte rádi sauny a wellness, určitě se sem podívejte, stojí to za to. Navíc to není drahé, myslím, že tříhodinový vstup stojí kolem 400 Kč. Podrobnější informace najdete na těchto stránkách.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.