Ahoj milé čtenářky a milí čtenáři!

Tentokrát vás nečeká příspěvek o výletě, ale o novinkách zde na blogu!

Snažila jsem vymyslet blog co nejjednodušší, přehledný a na první dojem zajímavý. Bez pomoci někoho zkušeného, kdo rozumí kódování a tvorbě webových stránek bych to ale nezvládla. Tímto bych tedy chtěla moc moc moc poděkovat Báře, která mi s vylepšováním blogu pomáhala a dokázala splnit každé moje přání.

Už jste si mohli všimnout, že se změnil vzhled mého blogu.

Pojďme si projít blog a říci si, co na něm najdete:
  • na hlavní stránce blogu vždy najdete nejnovější příspěvky
  • starší články najdete v sekci „NAVŠTÍVENÁ MÍSTA“ uspořádané podle států
  • při kliknutí na „NAVŠTÍVENÁ MÍSTA“ se dostanete na můj kompletní seznam navštívených míst od roku 2010 (od té doby chodíme s Kubíkem a hodně cestujeme)
  • v nové sekci „MAPA ČLÁNKŮ“ najdete přehledný rozpis navštívených míst podle států, kde se při rozkliknutí dostanete přímo na konkrétní články
  • nezapomeňte se podívat do spodní části blogu, kde najdete FOTKY Z INSTAGRAMU a také ODKAZY NA MÉ OBLÍBENÉ BLOGY O CESTOVÁNÍ
  • ve spodní části také najdete odkazy na další sociální sítě – YOUTUBE, INSTAGRAM, FACEBOOK
  • mnohem více fotek, než je v článcích najdete na mém profilu na FLICKRU (odkaz najdete v liště ve spodní části blogu)


Další novinkou jsou videa!

Teda ona to není žádná novinka, protože je točíme už od loňského jara, kdy jsme na Lago di Garda točili úplně poprvé a video už také máme hotové víc jak rok. Jen jsem to nikde moc neprezentovala a pořád jsem vymýšlela, jestli budu mít kanál na Youtube nebo na Vimeo. Vzhledem k autorským právům nakonec zvítězil Youtube a já doufám, že se pravidla nebudou zhoršovat a že budu nacházet písničky, které si budete moci pustit téměř po celém světě.

Pár videí už tedy máme hotových a vy se na ně můžete podívat na mém Youtube kanálu! Postupně budeme přidávat další. Letos jsme totiž kameru AEE Magicam vyměnili za GoPro a ta kvalita videa je naprosto někde jinde! A protože kvalitní video už má jiný požadavek na zpracování, tak nám zase stávkují notebooky a nechtějí nám video bez kousání stříhat. Proto si budete muset na videa z Floridy a Baham chvilku počkat, než Kubík koupí lepší notebook. Ach jo, ale aspoň se máte na co těšit!

Prosíme, omluvte roztřesenost záběrů, ale jsou to první záběry a my se s kamerou teprve učili. Postupně se ale zlepšujeme 🙂 Tady je naše první video z Lago di Garda. Další videa najdete na youtube.com/pajushca.

Děkuji tímto mému Kubíkovi za videa, která pro můj blog točí a stříhá a ještě mi vymyslel tenhle super úvodní design k videím. 


A poslední novinkou jsou vizitky!

Opět mi je navrhla Bára a za to moc děkuji. Je to skvělá věc, protože se spoustou známých, kolegů, mluvím osobně a když se o blogu zmiňuji, nemusím jim psát odkaz na blog na papírek, ale rovnou jim můžu předat vizitku!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Bára také bloguje! Miluje scrapbooking – tvorbu např. fotoalb, minialb, přáníček, oznámení, pozvánek, notýsků, jmenovek, deníků, prostě všeho na co si vzpomenete. A také se věnuje Project life! To je nadstavba scrapbookingu, kterou vymyslela Becky Higgins. Za pomoci kartiček a plastových kapes se vytvářejí alba. 

Na Báry tvorbu můžete mrknout na níže uvedených odkazech a určitě ji nezapomeňte podpořit: 

www.amcadesign.blogspot.cz – blog o Project life, scrapbookingu, grafice a fotkách, 

www.vas-kreativni-svet.cz – internetový obchod s pomůckami na project life, scrapbookig a cardmaking, které sama navrhuje a nechává
vyrábět. Mimojiné zde najdete také designové organizéry.


Tak co na všechny novinky říkáte? Jak se vám líbí nový vzhled a videa? Chybí vám zde něco, nebo byste něco změnili? Určitě mi dejte vědět do komentářů. 🙂

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.