Hezký pondělní večer čtenáři mého blogu! 🙂 Omlouvám se, že zanedbávám psaní příspěvků, ale dodělávám závěrečnou práci na jeden kurz a potřebuji tomu věnovat veškerý čas. Naštěstí už dokončuji a budu se tak moci vrhnout na psaní článků z prázdninových výletů.

A jestli se naučím pracovat s GoPro Studio, tak pro vás budu mít i videa z výletů. Doposud je totiž tvořil přítel, ale toho po nákupu lepšího notebooku bude čekat zpracovat videa z Floridy a Baham, takže na mě budou videa z menších výletů.  Nevěřili byste tomu, jak těžké je v dnešní době sehnat výkonný notebook za rozumnou cenu. I mě tahle investice bude brzy čekat.

Abych vás navnadila na videa, tak nezapomeňte, že mám Youtube profil, kde už jsou nahraná videa z loňského roku, kdy jsme točili na AEE Magicam. Můžete vidět video z Lago di Garda, kde to bylo eňo ňůňo, z Gdaňsku, kam jsem vyrazila sama a jela 13 hodin autobusem!, z krásné Varšavy a Philadelphie a z unaveného a přeplněného Londýna. Máme i video ze zářijového New Yorku, kvůli autorským právům ho ale na Youtube nespustíte. Pokusím se ho tedy nahrát alespoň na Facebook.

Děkuji za trpělivost a těším se brzy na viděnou u nových příspěvků. Vaše Pájuška na cestách

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.