Ahoj!

Vítám tě na mém blogu. 🙂 Na místě, kde sdílím zážitky z výletů i dalekých cest. A zároveň se snažím čtenáře inspirovat, kam jezdit na výlety či dovolené. Nejsem digitální nomád a ani jsem neopustila práci a domov kvůli tomu, abych procestovala svět. Svět se totiž snažím procestovat tak, jak to dělá většina lidí – během 5 týdnů dovolené a o víkendech.

Na blogu tedy najdete spoustu tipů na výlety po ČR, po okolních evropských zemích, ale také inspiraci na vzdálenější cesty. A taky na cesty s pejskem, protože většinu českých a evropských výletů absolvuje s námi.

Doufám, že se vám u mě na blogu bude líbit. 🙂

 

Pokud byste mě rádi kontaktovali, můžete mi napsat na email pajuskanacestach@gmail.com.

Pájuška na cestách


ČÍM FOTÍM:

OLYMPUS PEN EPL-7  + objektivy 12mm/1:2.0, 45 mm/1:1.8, 40-150mm/1:4.0-5.6

IPHONE 7plus

GOPRO HERO BLACK 4

DJI Mavic Pro

 

This article has 4 comments

 1. Anie Songe Reply

  Ahoj Pájo

  Ráda bych ti v první řadě představila nás a náš projekt.

  Jsme dva mladí lidé – Anie (aniesonge.com) a Lukáš, kteří žijí na ostrově Koh Samui. Milujeme cestování a především se snažíme život opravdu naplno žít.

  Protože inspirace není nikdy příliš, rozhodli jsme se vytvořit webovou stránku http://WWW.CESTUJE.ME určenou především pro mladé lidi, kteří žijí v zahraničí, svůj život milují a snaží se, si ho naplno užít.
  A také pro ty, kteří chtějí to samé ale nevědí jak na to, nedokážou se rozhodnout a potřebují nakopnout a pořádně na-motivovat!

  Náš projekt je v samých začátcích a proto je naše stránka prozatím pouze jen prázdná schránka, což se ale snažíme co nejdříve změnit!

  K čemuž potřebujeme právě tebe!

  Inspirativního člověka s chutí do života, úsměvem a radostí, který objevuje svět a nebojí se o to všechno podělit s lidmi!

  Byli by jsme moc rádi, kdyby jsi se stala součástí naší stránky a poskytla nám psaný rozhovor o tvých začátcích, cestování, životě a tak podobně.
  Samozřejmě by jsi mohla odpovídat jen na otázky, které by ti byly sympatické a u rozhovoru by byl odkaz na tvůj blog.

  Doufáme, že se ti náš nápad zalíbí a těšíme se na naši případnou spolupráci.

  Krásný den plný nových zážitků!
  Anie a Lukáš

  cestuje.me

  • pajushca@gmail.com Reply

   Ahoj Anie a Lukáši, děkuji moc za oslovení! Ráda se projektu zúčastním. Více už jsem vám odepsala na fb 🙂

 2. Honza Kábrt Reply

  Máš to tu moc pěkný, nejvíc mě zaujalo čtení a fotky z Vašich cest po USA, tím že jsem jel podobnou trasu tak jsem si dost zavzpomínal, trošku z jiného pohledu. Bahamy mě inspirovali, připsal jsem si to na itinerář až pojedu zase na Floridu 🙂 Určitě se vydej někdy do Thajska nebo přilehlích zemí, je to úplně jinej svět a kultura plná inspirace. Když by jsi si chtěla vyměnit odkazy na web tak budu rád. Zatím ahoj a přeji spoustu krásných zážitků na cestách.

  • pajushca@gmail.com Reply

   Děkuju za pochvalu. Ještě to s mojí webovou pomocnicí vylepšujeme, aby to úplně úplně nej! :-)) Na té Floridě to bylo super, tam se určitě musíme ještě vrátit. Teď budeme dělat postupně videa, jen to chvíli trvá, protože na 4k už máme pomalé počítače. 😀 Do Asie bych chtěla vyrazit příští rok, tak snad se to povede, bude nás čekat hypotéka. A odkaz si moc ráda vyměním, hned si těm tam přidám :-)) Zatím ahoj a těším se na další články. A děkuju moc za návštěvu.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.