Ahoj čtenáři, cestovatelé!

Moc dobře víte, že na mých stránkách moc reklamních článků nenajdete. Důvody jsou dva – za prvé mě moc lidí ohledně spolupráce neoslovuje, za druhé pokud ano, tak si spolupráci opravdu pečlivě vybírám. Dnes bych se s vámi chtěla podělit o dvě věci, které jsou pro mě nové a jsem za ně hrozně moc ráda!

♦ PLNÁPENĚŽENKA.CZ

Nedávno mě oslovila firma PlnáPeněženka.cz. Už jsem o tomto projektu kdysi slyšela, ale nepřikládala jsem tomu nějakou váhu a popravdě mě to moc nezajímalo. Když mě firma oslovila, zabrouzdala jsem na jejich stránky a zjistila, kolik partnerů mají v sekci cestování. A hned jsem se chytala za hlavu, proč jsem PlnouPeněženku nepoužívala i dříve! Protože tam mají např. Booking.com, Expedii, Hotels.com, Agoda.com, Rentalscar.com a spoustu zajímavých stránek. Nebudu se ani zmiňovat o módě, protože na seznamu PlnáPeněženka jsou skoro všechny obchody, kde nakupuji (např. Zoot, Queens, Footshop, Tchibo, Answear, Baťa, ASOS aj.)! Najdete zde i Aliexpress a také je tam nově můj oblíbený Ebay!

Rozhodla jsem se, že vám tento projekt představím, protože mě zaujal a sama ho začnu využívat a těším se na to.

Jak PlnáPeněženka funguje?

1) Když si budete chtít něco koupit, nejdříve se podívejte, jestli je daný obchod partnerem PlnéPeněženky.

2) Pokud ano, proklikněte se do obchodu přes stránky PP.

3) Proveďte nákup, jak jste zvyklí.

4) V rámci projektu vám bude na váš uživatelský účet vráceno určité procento z nákupu. Procenta se různí podle partnerů, každý to má nastavené jinak.

5) PP pozná, že vám má vrátit procento z nákupu právě podle toho, že jste se na danou webovou stránku proklikli z webu PlnáPeněženka.cz.

6) V momentě, kdy obchodník prodej odsouhlasí (to abyste si neobjednávali a zboží hned nevraceli), bude vám částka připsána a poté si můžete vrácenou částku přeposlat na svůj vlastní bankovní účet.

Tak co na tento projekt říkáte? Znáte PlnouPeněženku? Já jí budu určitě využívat. 🙂

♦ CESTUJLEVNĚ.COM

Druhou novinkou, která je venku teprve chvíli, jsou nové stránky Cestujlevne.com. Znám tento cestovatelský portál už několik let a většinu levných letenek jsme koupili díky klukům, kteří levné letenky vyhledávají. Nyní celý tým kolem webu Cestujlevne.com zapracoval na novém vzhledu a připravil si spoustu novinek!

⇒Například u nových nabídek najdete zároveň i průvodce po dané oblasti. Zde najdete tipy na dopravu, na zajímavá místa, informace o jídle, jak ušetřit, co si před cestou připravit. Průvodce jsou zatím ve stručnější verzi, ale postupně budou přibývat nové a nové informace. Hlavně o zajímavých místech, která můžete v dané oblasti navštívit.

⇒ Další novinkou je vlastní cestovatelský profil. Nyní umí pouze přidat navštívené destinace a ukázavat vám mapu světa se státy, které jste navštívili. Připravuje se možnost přidávat vlasní cestopisy, sledovat vlastní cestovatelské statistiky a další vychytávky. Myslím, že udělat si profil na CL je ideální pro ty, kteří by rádi měli informace o svých cestách pohromadě, ale nechtějí blogovat.

⇒ Rozšířená je také sekce Průvodce letištmi a Průvodce aerolinkami. Najdete tam všechny užitečné informace, které potřebujete před cestou vědět.

Jsem nadšená, kolik práce kluci na stránkách Cestujlevne.com udělali a jak posunuli stránky o velký kus dopředu. CL.com mám moc ráda. A co vy? Znáte Cestujlevne.com a jste pravidelnými návštěvníky?

This article has 10 comments

 1. Marketa Reply

  Plnoupenezenku musím vyzkoušet! Zní to naprosto úžasně… cestujlevne.com je dlouhodobě můj favorit co se týče levného cestování (např kdysi jsme díky nim letěli za 2 eura do Berlína) a jejich nový „směr“ mě hodně potěšil! Na jednu stranu si vždycky říkám, že by o nich měl vědět každý, na druhou čím víc lidí to bude znát a využívat, tím míň letenek a errorů vyjde na mě haha 😀

  http://www.secretsofm.blogspot.com

  • Pájuška na cestách Reply

   To máš pravdu, že akce mizí rychle pryč. Moc se mi nový koncept líbí. 🙂 A Plnoupenezenku už jsem vyzkoušela a fakt super 🙂

 2. Under one sky Reply

  Plnou peněženku využívám už nějakou dobu 🙂 Hodně jsem ušetřila na Vánoce, kdy jsem nakupovala dárky a pak v lednu jsem si převedla penízky 🙂 Mile mě to překvapilo 🙂

 3. Julca Reply

  Cestuj levně je super stránka! Koukám na ně každý den a vždycky doufám, že se tam objeví nějaká super akce a někam se zas (levně) podívám 😀 Jinak Plnoupeněženku znám, ale používám Tipli.cz, tam dávají mnohem větší odměny a víc se mi líbí jejich stránky :3

  • Pájuška na cestách Reply

   Taky mám CL.com moc ráda. Tak Tipli.cz ani neznám. Ale teď jsem na ně koukala a stránky mi přijdou hodně podobné. Ale máš pravdu, že odměny mají jiné 🙂

 4. ejnets Reply

  Plná peněženka je super, ráda ji využívám a ty další vůbec neznám! Taková ostuda 🙂

 5. Milena Reply

  Ahoj, máš naprostou pravdu CL.com jsou asi jedničky s levným cestování. Taky je ráda sleduji, ale pomocí facebooku jsem našla i podobný web eletadlo.cz, který mi přijde podobně zajímavý. Chci se zeptat, zda jej znáš a můžeš ho doporučit také?

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.