Hezký den vám přeji. Tentokrát vám přináším reklamní článek. Víte, že jich tu u mě moc nenajdete, tak snad vám to nebude vadit. Na Instagramu na mě vyskočila reklama firmy Saal Digital, která nabízela spolupráci, že vám dá voucher v hodnotě 1400 Kč na fotoobraz, pokud ho zrecenzujete. Jelikož  zrovna zařizujeme byt a chystám se nechat si vytisknout větší formáty fotografií, tak jsem si řekla, proč to nezkusit. Fotoobrazem rozhodně u fotografky a blogerky nic nezkazíte.

Trochu mi trvalo, než jsem vybrala fotku, kterou bych chtěla zvěčnit na zdi. Nějak jsem nemohla z fotek nic vybrat, všechny mi přišly příšerné, nebo by se mi na zdi u nás doma nelíbily. Nakonec padla volba na fotku z bazénu v Kuala Lumpur. Byl to skvělý zážitek, na který budu vždycky vzpomínat, tak proč ho nezvěčnit. Nakonec jsem udělala obraz s bílými okraji, protože bude viset na šedivé zdi a chtěla jsem zase něco trochu jiného než mají ostatní.

Fotoobraz přišel domů minulý týden a strašně jsem se bála ho otevřít. Fotím sice fotky ve velké kvalitě, ale měla jsem strach, aby nebyla fotka čtverečkovaná, rozmazaná, nebo aby to fakt nevypadalo blbě. A já pak musela recenzovat mojí chybu a blbou fotku :))) Uuuf, naštěstí všechno dopadlo dobře. Obraz je boží!! Ta fotka je nádherná, má úžasnou kvalitu a prostě je to pecka! Vybrala jsem si variantu Alu-Dibond, je to hliníková deska silná 3mm. Fotka má takový hrubší povrch, což se mi moc líbí. A kvalitou je ostrá a má nádherné barvy.

Nepíšu kladnou recenzi jen kvůli tomu, že jsem dostala něco zadarmo, ale píšu proto, že to tak je! Kvalita je skvělá, fotka ostrá, barvy stejné jako jsem zamýšlela úpravou fotky. Opravdu krásný! Jsem nadšená a těším se, až obraz přijde přesně na své místo mezi další. Ale i tady na té poličce mu to sluší, co?

Takové spolupráce se mi líbí, kvalitní práce a věci, ze kterých mám radost 🙂

A tady je pár fotek obrazu, co na to říkáte? Líbí se vám?

pajuska-na-cestach-saal-digital-reklama

pajuska-na-cestach-saal-digital-reklama

pajuska-na-cestach-saal-digital-reklama

pajuska-na-cestach-saal-digital-reklama

pajuska-na-cestach-saal-digital-reklama

pajuska-na-cestach-saal-digital-reklama

Děkuji moc firmě Saal Digital za poskytnutý voucher.

 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.