Tak to mám za sebou! Tak jsem se na to těšila a tak rychle to uteklo! K narozeninám jsem dostala poukázku na tandemový paragliding, ale nebylo vhodné počasí, nebo čas, tak jsem nakonec jela až před 14 dny. Ale že stálo za to si počkat!

Vybrala jsem si kopec Kozákov v Českém ráji. Český ráj totiž miluju! A protože vítr nám nějak extra nehrál do karet, abychom mohli létat delší čas, mohla jsem letět dvakrát. A podruhé jsem dokonce zažila „kolotoč“, nebo jak se tomu odborně říká. Letěli jsme dolů v takové spirále, jako na kolotoči. Bylo to boží! Akorát jsem se po asi půl hodině potom – pardón – poblila! Mně tyhle atrakce nedělají dobře! Hehee!

Letěla jsem se s panem Stěhulou z paraglidingové školy Fly4you a moc mu za to děkuji! Skvěle jsme si popovídali a byl rád, že jsem to i přes strach z výšek v pohodě zvládla a nakonec se mi to moc líbilo!

Jinak jste už hodněkrát četli, že se bojím výšek! A fakt můžu potvrdit, že tohle je něco naprosto jiného! Tady totiž máte na zádech padák, takže nemáte kam spadnout. Zjistila jsem, že mně nevadí ten pocit výšky, ale to, že můžu přepadnout a spadnout dolů. Proto mi některé rozhledny nevadí a na některých se zase plazím podél zdi.Navíc paragliding je poměrně hodně bezpečný sport, takže se nění moc čeho bát.

Bylo to boží a příští rok se chystám letět zase, tentokrát ale z jiného místa! A stejně by mě lákalo si udělat základní kurz a dokázat se rozeběhnout z kopce a letět. Tak uvidíme, jestli někdy… Tak čáááu a já letím! (Aspoň tady na fotkách.)

Processed with VSCO with hb2 preset

IMG_5430-1

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

DCIM100GOPROGOPR7139. Processed with VSCO with hb2 preset

DCIM100GOPROGOPR7158. Processed with VSCO with hb2 preset

DCIM101GOPROG0617173. Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

DCIM101GOPROGOPR7181. Processed with VSCO with hb2 preset

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Processed with VSCO with hb2 preset

IMG_5784-9

DCIM100GOPROGOPR7121.

Processed with VSCO with hb2 preset

IMG_5598 (1)-4

DCIM100GOPROGOPR7165.

DCIM100GOPROGOPR7109.

DCIM100GOPROGOPR7161. Processed with VSCO with hb2 preset

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.