Poslední článek z výletu do Saského Švýcarska je tu! Miluju západy slunce a kde jinde si ho užít na maximum než právě ve skalách v Saském Švýcarsku? Navíc jsme s Hankou maniačky do fotek, tak ani nechtějte vědět, kolik jsme tam nacvakaly snímků 🙂

Skalní masiv Schrammstein je naprosto dokonalý a vede na něj a kolem něj spoustu turistických stezek. Výstup na vyhlídku byl trochu náročnější a není vhodný pro psy. Nahoru se jde hodně po žebřících a kovových děrovaných schodech.My jsme měli to štěstí, že Barney není těžký a mohli jsme ho přenášet v náručí, ale občas to bylo náročné.

Nahoru jsme se dostali včas a mohli jsme si tak užívat hodinku před západem slunce. Na skalách bylo ještě pár dalších lidí, ale davové šílenství se nekonalo. Nafotili jsme spoustu fotek, seděli jsme na skále a pozorovali západ slunce a bylo to bájo. Dolů jsme šli už za šera, ale žebříky a schody se nám podařilo sejít ještě bez baterky. Dole v lese jsme už museli svítit mobilama. Doporučení: pokud se chystáte někam na západ slunce, vezměte si čelovky, budete mít volné ruce.

Jak krásný byl západ slunce na Schrammsteinu můžete posoudit z následujících fotek:

 

 

 

 


MAPA

mapa-schrammstein

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.