Opět se budíme brzy ráno a opět se nám ale nechce vylézat z postele. Dneska nás čeká trochu oddychovější den. Je totiž pod mrakem a tak se dneska nemusíme honit za Metrem jsme dojeli k Empire State Building a po 5. avenue jsme došli do Bryant Parku. 

Bryant Park je úchvatný. Zelená oáza, malý park, ale tak útulný a klidný. Je zde spousta stolků se židlemi na posezení a relaxaci. My jsme sice cvičební hodiny neviděli, ale prý se zde cvičí jóga a jiné aktivity.  
 
U parku stojí New York Public Library, která byla zrovna zavřená (byli jsme tam v neděli). Příště se tam musíme určitě podívat, má prý krásné vstupní prostory a čítárnu. 
 
Odtud jsme šli po W42nd Street na nádraží Grand Central Terminal, kde jsme se kochali krásnými vnitřními prostory.
 
Dalším místem návštěvy bylo Rockefellerovo centrum.To zahrnuje také Radio City Music Hall, divadlo s více než 6000 místy. 
 
Odpoledne jsme jeli na Times Square, obdivovat obří neonové nápisy a svítící billboardy. Já se zašla podívat do obchodu Forever 21 a samozřejmě jsem si odnesla kabelku.
 
Kubík měl na wish listu ještě obchody Flight Club, NBA Store, Foot Locker, tak jsme nakoupili a navečer se sešli s kamarády v China Townu. Koupili jsme si tady nudle a šli povečeřet do Sara D Roosevelt parku. 
 
Pokud milujete sneakersky tak jako my, určitě zajděte do výše zmiňovaných obchodů a určitě najděte obchod Foot Action! U nás jednoznačně zvítězil právě on a Foot Locker, dokonce zde je i Lady Foot Locker. Výběr bot je veliký, ceny jsou podobné jako u nás i když některé boty se dají koupit hodně levněji. Pro nás bylo nejdůležitější to, že měli naše velikosti, které v ČR a Evropě běžně nejsou – US W10 a US13. Zase tak abnormální velikosti to nejsou. :-)) Na Nike Story se klidně vykašlete, my z toho byli velmi zklamaní.
 
Pár fotek z toulání po městě:
 
Těšte se na další den, bylo pondělí a my jsme se vypravili do Philadelphie!
 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.